Обладнання ігрового майданчика ІРЦ

Відповідно до Положення про обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області проєкт „Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика КП „Інклюзивно-ресурсний центр в м.Хорол по вул. Гастелло, 4“ у 2019 році став переможцем в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. Обладнання для майданчика було придбано у грудні 2020 року, а кошти для його встановлення перерозподілені у 2021 році на п’ятнадцятій сесії восьмого скликання Хорольської міської ради.

16:47 19.10.2021

Нарада керівників закладів освіти

12 жовтня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Штейнберг відбулася нарада за участю керівників закладів освіти, на якій було розглянуто низку актуальних питань. Зокрема мова йшла про підготовку до опалювального сезону 2021-2022 років, організацію роботи закладів та установ освіти в період карантину, курси підвищення кваліфікації на базі ПОІППО ім. М.В. Остроградського у 2022 році.

16:44 12.10.2021

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

01 жовтня 2021 року в приміщенні Хорольського базового будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Освітян привітали та вручили нагороди за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти керуюча справами – секретар виконкому Хорольської міської ради Галина Михайлівна Козлова, секретар міської ради Юлія Вікторівна Бойко, депутат міської ради Яна Юріївна Карманська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Ірина Олександрівна Штейнберг, голова територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України у Хорольській міській територіальній громаді Інна Миколаївна Рябухіна. Святковий концерт освітянам подарували художні колективи та солісти Хорольського базового будинку культури.

16:42 01.10.2021

19 серпня 2021 року. Конкурсний відбір на посади керівників ЗЗСО.

19 серпня 2021 року. Конкурсний відбір на посади керівників закладу освіти „Покровськобагачанський ліцей“ та Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.. Робота конкурсної комісії (відео)

16:04 19.08.2021

18 серпня 2021 року. Конкурсний відбір на посади керівників ЗЗСО.

18 серпня 2021 року. Конкурсний відбір на посади керівників Андріївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області. Робота конкурсної комісії (відео)

15:49 18.08.2021

Атестація педагогічних працівників та керівних кадрів у 2020-2021 навчальному році відбувається у визначені терміни дистанційно

06 квітня 2020 року у режимі онлайн на платформі Google Meet відбулося продовження засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради. Вивчивши результати діяльності 45 педагогічних працівників, атестаційна комісія ухвалила рішення про відповідність займаним посадам педагогічних працівників та присвоєння чи відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням . Освітяни працюють у реаліях сьогодення.

16:52 06.04.2021

05 квітня 2020 року у режимі онлайн на платформі Google Meet відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради. Вивчивши результати діяльності 28 педагогічних працівників, атестаційна комісія ухвалила рішення про відповідність займаним посадам педагогічних працівників та присвоєння чи відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням. Освітяни працюють у реаліях сьогодення.

15:23 05.04.2021

Про участь у конференції „Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами“ в онлайн-форматі

Фахівці Комунальної установи „Хорольський інклюзивно-ресурсний центр“ Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області 30 березня 2021 року взяли участь у конференції „Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами“в онлайн-форматі.

11:23 02.04.2021