A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, молоді та спорту
Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Навчаємося разом

Інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів Хорольської територіальної громади

9 червня 2021 року психологом комунальної установи „Хорольський центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк, практичним психологом Хорольської гімназії Яною Калініченко та соціальним педагогом Хорольської гімназії Альоною Половою в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено інструктивно-методичну нараду  практичних психологів та соціальних педагогів Хорольської територіальної громади. У ході наради розроблено циклограму роботи фахівців служби на 2021 – 2022 навчальний рік.

13:44 24.06.2021

Онлайн семінар-практикум „Використання елементів арттерапевтичної технології у роботі фахівців психологічної служби“

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 21 квітня 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

14:01 26.04.2021

Фахівці психологічної служби Хорольщини - учасники виставки „Освіта та кар’єра – 2021“

09 квітня 2021 у рамках виставки „Освіта та кар’єра – 2021“, організованої Національною академією педагогічних наук України практичні психологи та соціальні педагоги Хорольщини долучитися до онлайн-семінару „Політико-правова свідомість у становленні професіонала в умовах воєнного конфлікту“ (організатор - Інститут соціальної та політичної психології НАПН України).

08:38 14.04.2021

Онлайн семінар-практикум асистентів учителів/вихователів закладів освіти „Алгоритм використання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для дітей з ООП“

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 17 березня 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн семінар-практикум асистентів учителів/вихователів закладів освіти.

08:37 14.04.2021

Онлайн семінар-практикум „Використання елементів арттерапевтичної технології у роботі фахівців психологічної служби“

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 10 березня 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

08:35 14.04.2021

Онлайн-семінар асистентів учителів/вихователів закладів освіти Хорольщини

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 10 лютого 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн-семінар асистентів учителів/вихователів закладів освіти.

08:33 14.04.2021

Онлайн-семінар фахівців психологічної служби Хорольщини

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 3 лютого 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн-семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти.

09:00 13.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора