Онлайн семінар-практикум асистентів учителів/вихователів закладів освіти „Алгоритм використання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для дітей з ООП“

Дата: 14.04.2021 08:37

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради 17 березня 2021 року психологом комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Оленою Олексюк в дистанційному форматі на сервісі Google Meet було проведено онлайн семінар-практикум асистентів учителів/вихователів закладів освіти.

Під час роботи опрацьовано питання:

- Щодо організації інклюзивного навчання у закладах освіти Хорольщини.

- Щодо участі фахівців у групі асистентів учителів/вихователів на платформі Google classroom.

У ході практичної частини асистентом учителя Хорольської гімназії Хорольської міської ради Яною Калініченко проведено майстер-класи „Алгоритм використання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для дітей з ООП“ та „Алгоритм оформлення індивідуальної програми розвитку дитини“.

Під час онлайн семінару-практикуму було розроблено методичні рекомендації щодо особливостей роботи та ведення документації асистентами учителів/вихователів.