Виїзне засідання Колегії відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради

Дата: 20.03.2024 13:17

20 березня 2024 року відбулося виїзне засідання Колегії відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради на базі закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Яблунька» загального типу м. Хорол Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

Усіх присутніх радо зустріли адміністрація, працівники та дошкільники патріотичним виховним заходом «У серці кожної дитини живе любов до України» (Тетяна Повар., завідувач ЗДО (ясел-садка) «Яблунька» Хорольської міської ради, Раїса Бондаренко, вихователь-методист, Інна Павлик., Наталія Кузуб, вихователі, Ірина Мазуро, асистент вихователя, Альона Ричиця., музичний керівник).

Начальник відділу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Ірина Штейнберг ознайомила всіх присутніх із питаннями порядку денного, зокрема слухали:

- про сучасні аспекти національно-патріотичного виховання у закладах дошкільної освіти Хорольської міської ради (Наталія Ярошенко, консультант КУ ХЦПРПП);

- про досвід роботи з національно-патріотичного виховання дошкільників закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Яблунька» Хорольської міської ради (Тетяна Повар, завідувач ЗДО (ясел-садка) «Яблунька» Хорольської міської ради з використанням слайдової презентації);

- про особливості правовиховної роботи в закладах освіти в умовах воєнного стану (Сергій Рубашка, консультант КУ ХЦПРПП);

- про досвід роботи з правовиховної роботи в Новачиській загальноосвітній школі I-II ступенів Хорольської міської ради (Наталія Савченко, директор Новачиської загальноосвітньої школи I-II ступенів Хорольської міської ради з використанням слайдової презентації).

За підсумками роботи Колегії визначено низку завдань, поставлених до виконання.