Обладнання ігрового майданчика ІРЦ

Дата: 19.10.2021 16:47

Відповідно до Положення про обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області проєктОблаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика КПІнклюзивно-ресурсний центр в м.Хорол по вул. Гастелло, 4“ у 2019 році став переможцем в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. Обладнання для майданчика було придбано у грудні 2020 року, а кошти для його встановлення перерозподілені у 2021 році на пятнадцятій сесії восьмого скликання Хорольської міської ради.

У жовтні ігровий майданчик встановлено. Обладнання ігрового майданчика буде використовуватися фахівцями інклюзивно-ресурсного центру для надання корекційно-розвиткових послуг та психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Батьки також матимуть змогу за рекомендаціями фахівців самостійно займатись активними вправами на майданчику зі своїми дітьми.