Відділ освіти, молоді та спорту
Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Про участь у конференції „Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами“ в онлайн-форматі

Дата: 06.04.2021 11:36
Кількість переглядів: 22

Фахівці Комунальної установи Хорольський інклюзивно-ресурсний центр Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області 30 березня 2021 року взяли участь у конференції Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинамив онлайн-форматі.

В рамках конференції виступали провідні експерти та практики, які щодня працюють з особливими дітками. Захід вирізнявся високим професійним рівнем та практичним досвідом спікерів, широким спектром актуальних питань щодо здійснення ефективної взаємодії з дітьми з РАС!!!